Програми

Програми та пропозиції:

Базовий багаторівневий курс >>

Англійська мова для дітей у ігровій формі (Playway 1,2,3)>>

Бізнес-курс >>

Курс-інтенсив >>

Курси для корпоративних клієнтів >>


А також:

• Англійський клуб (English-speaking club)

• Курс розмовної англійської мови (Conversational English)

• Підготовка до зовнішнього тестування

• Програма для школярів

• Група вихідного дня

• Театр-студія

• VIP - іноземна мова за чашечкою кави у кав'ярні

Форма навчання: ранкова, денна та вечірня. По закінченню навчання випускники отримують сертифікат, що відповідає загальноприйнятому європейському стандарту A1, A2, B1, B2 - Independent User.

АнглiйськаАнглiйська

Англійська мова

Англійська мова (англ. [the] English [language]) — мова англійців (Офіційна мова Англії, Великобританії), жителів США, одна із офіційних мов: Європейський союзу , Філіппін, Сінгапуру, Ірландії, Канади, Белізу, Австралії, Нової Зеландії, Гонконгу, Мальти; Індії, Пакистану, ПАР та інших країн світу, що входять до Британської Співдружності.
Відноситься до германских мов індоєвропейської сім’ї мов. Число носіїв - близько 410 млн., число людей, що говорять англійською - близько 1 млрд. Одна із шести офіційних та робочих мов ООН, інших міжнародних організацій.

НімецькаНімецька

Німецька мова

Німецька мова (Deutsch, англ. German, фр. Allemand) належить до германської групи мов, індоєвропейської сім'ї мов, є державною мовою в Федеративній Республіці Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі та Бельгії. Поширена також в: Італії (Південний Тіроль), Франції (Ельзас і Лотарингія), Данії (Північний Шлезвіґ), Намібії, ПАР, Чилі.
За кількістю носіїв посідає 12 місце у світі 120 млн. Спорідненими мовами є нідерландська (або голландська), данська, шведська, норвезька, англійська.

ІспанськаІспанська

Іспанська (espanol). Це найбільш поширена романська мова, і третя поширена мова в світі. Нею розмовляють 370 мільйонів людей, у країнах, де вона є державною і 32 мільйони у інших країнах (28 мільйонів в США), зараз число носіїв оцінюється в більш ніж 400 мільйонів.
Виникла в Іспанії, звідки пізніше була перенесена іспанськими дослідниками, колоністами, до Західної півкулі та інших частин світу протягом минулих п'яти століть, іспанська мова - одна з п'яти найбільших розмовних мов у світі і одна з шести офіційних робочих мов Організації Об'єднаних Націй, Євросоюзу. Вона одна з найголовніших глобальних мов (разом з англійською і французькою мовами), якою розмовляють на всіх континентах: найбільше в Північній і Південній Америці, Європі, і певних частинах Африки і Азії. Її важливість також виражається в міжнародному поширенні і визнанні іспанської літературної мови, кіно- і телевізійній продукції, і музики.
Іспанська мова - державна мова у 22 країнах: Аргентина, Болівія (поруч з індіанськими мовами кечуа і аймара), Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Куба, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор, Екваторіальна Гвінея (поруч з французькою), Гватемала, Гондурас, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай (поруч з гуарані), Перу (поруч з кечуа і аймара), Пуерто-Ріко (поруч з англійською), Іспанія (у деяких регіонах поруч з каталонською, галіцийською або баскською), Уругвай, Венесуела, і Західна Сахара (поруч з арабською), Нью-Мексико (США).

ІталійськаІталійська

Італійська мова (іт. italiano) — мова романської групи індоєвропейської сім’ї. Офіційна мова Італії, Ватикану (поряд з латиною), Сан-Марино, Швейцарії, Мальти, Еритреї, Сомалі. Писемність на основі латинського алфавіту. Італійська мова походить безпосередньо від живої розмовної латинської мови.
Визнана другою офіційною мовою в декількох округах Хорватії та Словенії із значним італійським населенням. Офіційна мова Європейського Союзу.

ФранцузькаФранцузька

Французька мова (фр. francais) — мова французів (офіційна мова Франції), франкомовного населення Бельгії, Швейцарії, Канади, Люксембургу, Монако, (у яких є однією з офіційних). Також французькою мовою користується населення багатьох держав Африки та Карибського басейну (Алжир, Туніс, Кот-д'Івуар, Демократична республіка Конго, Нігер, Сенегал, Гаїті, Вануату, Французька Гвіана і т. д.). Загалом французька є офіційною у 29 країнах.