Итальянский

Пропонуємо до вашої уваги вивчення італійської мови в центрі:


  • Ст. метро "Площа Льва Толстого" (вул. Горького 4/6, шк.№ 87, тел 234-02-40)

Базовий курс 1

Півторарічний базовий курс:
18.15-21.30
Заняття 2 рази на тиждень по 4 академічні години (1,5 +1,5).
Дозволяє досконально оволодіти комунікативними компетенціями, 4 видами мовленнєвої діяльності /мовлення, слухання, письмо, читання / з акцентом на навичках мовлення та слухання; дає базові знання граматики та лексики, функціональних структур, які дозволяють спілкуватися в формальних та неформальних ситуаціях з носієм мови.
Слухачі також оволодівають елементами написання приватних та ділових листів, есе різних жанрів, а також читання текстів, різних за стилем та жанром.
Сучасна система тестування готує студентів до здачі екзаменів за міжнародним стандартом.
Слухачі досягають знань та вмінь, що відповідають рівню В2 відповідно до європейських стандартів оцінювання.
При необхідності можливо закінчити заняття на любому рівні та отримати сертифікат нижчого рівня, за умови здачі екзамену.

Базовий курс 2

Програма Базовий 1, яка разрахована на 2 роки.
19.00 -21.15
Заняття 2 рази на тиждень по 3 академічні години.
4 рівнів.
Слухачі досягають знань та вмінь, що відповідають рівню В2 відповідно до європейських стандартів оцінювання.

                                                                            *****
Викладання на наших курсах, в залежності від обраної Вами форми навчання, ведеться з використання підручників:
  • La lingua italiana
  • Due
  • L'italiana per gli affari

Всім групам надаються зручно обладнані класи, сучасна технічна база і, звичайно, кваліфіковані викладачі. Приходьте і Ви переконаєтесь, що вивчати мови можна з великим задоволенням.

                                                                    *****
  • Пропонуються гнучкі дисконтні програми кожного семестру.
  • На всіх запропонованих курсах для вступу на старші семестри проводиться безкоштовне тестування.
  • Після кожного семестру можливо отримання сертифікату того рівня, на якому слухач припиняє заняття (А1, А2, В1, В2). Для цього необхідно скласти відповідний екзамен.
  • Пропонуються також базові курси з елементами бізнесу та виключно бізнес-курси
  • Пропонується організація корпоративних груп (на території замовника).


A1
– елементарний користувач (інтродуктивний або "відкриття"):
Може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Може відрекомендуватись або представити когось та може запитувати та відповідати на запитання про деталі особистого життя, наприклад, де він/вона живе; про людей, яких він/вона знає; про речі, які він/вона має. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

А2 – елементарний користувач (середній або рівень виживання):
Може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, а також елементарні речення, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватися у простих і звичайних ситуаціях, де необхідний простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами вигляд його/її оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

В1 – незалежний користувач (рубіжний рівень):
Може розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, при навчанні, під час дозвілля, тощо. Може вирішити більшість питань під час перебування або подорожі у країні, мова якої вивчається. Може просто і зв’язно висловитися на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії та амбіції, навести стислі пояснення і докази щодо точок зору та планів.

В2 – незалежний користувач (просунутий рівень):
Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну теми, у тому числі й технічні (спеціалізовані) дискусії за своїм фахом. Може нормально спілкуватися з носіями мови з таким ступенем швидкості та спонтанності, який не завдає труднощів жодній з сторін. Може чітко, детально висловлюватись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.

*** Рівні володіння мовою (А1, А2, В1, В2). згідно документу "Загальноєвропейські Рекомендації з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання". (Київ, Ленвіт, 2003, стор.24)