Английский


Базовий курс 1

Дворічний базовий курс

Заняття 2 рази на тиждень по 4 академічні години (1,5 +1,5).
4 рівні.
Дозволяє досконально оволодіти комунікативними компетенціями, 4 видами мовленнєвої діяльності /мовлення, слухання, письмо, читання / з акцентом на навичках мовлення та слухання; дає базові знання граматики та лексики, функціональних структур, які дозволяють спілкуватися в формальних та неформальних ситуаціях з носієм мови.
Слухачі також оволодівають елементами написання приватних та ділових листів, есе різних жанрів, а також читання текстів, різних за стилем та жанром.
Сучасна система тестування готує студентів до здачі екзаменів за міжнародним стандартом.
Слухачі досягають знань та вмінь, що відповідають рівню В2 відповідно до європейських стандартів оцінювання.
При необхідності можливо закінчити заняття на любому рівні та отримати сертифікат нижчого рівня, за умови здачі екзамену.Базовий курс 1

Дворічний курс з елементами бізнесу: крім програми базового курсу включає теми загального курсу ділової англійської мови, що дозволяє слухачам засвоїти навички ділового спілкування іноземною мовою. 

Базовий курс 2

Заняття 2 рази на тиждень по 2 академічні години. Курс – більш інтенсивний. 8 рівнів.
В кінці курсу слухачі досягають знань та вмінь, що відповідають рівню В2 відповідно до європейських стандартів оцінювання.
При необхідності можливо закінчити заняття на любому рівні та отримати сертифікат нижчого рівня, за умови здачі екзамену.
 

0 групи (невивчавші)

Курс розрахований на слухачів-початківців, які раніше зовсім не вивчали мову. Заняття проходять по схемі базових курсів. По закінченні курсу слухачі переходять в групи Базовий курс 1.

Групи В2 + (5-Й семестр)

Заняття можуть проходити 2 рази на тиждень по 2 академічні години або 1 раз на тиждень по 4 академічні години. Один рівень (можливе продовження навчання). Слухачі досягають знань та вмінь, що відповідають рівню В2+. Курс розрахований на слухачів, що вже мають рівень незалежного користувача, та хочуть підтримати та поглибити свої знання та вміння.
Можливий курс з елементами бізнесу. Після завершення 5-ї групи видається довідка про прослуховування курсу. Підручники рівня First Certificate & Advanced.

ГВД (Групи вихідного дня)

Групи вихідного дня. Розрахована на тих, кому потрібно:
 • консультація кваліфікованого викладача у вивченні мови;
 • легке ненав'язливе навчання у формі гри;
 • поступове тривале освоєння мови у розкутій атмосфері.

Дитячі групи

Дитяча (1-3 кл.) навчає дітей говорінню,читанню, письму та слуханню згідно вимогам програм англійських шкіл. У навчанні використовуються сучасні підручники, відеофільми, пісні, вірші та інші цікаві матеріали. 

Підліткові групи

Підліткова (4-7 кл.) Курс розширює знання учнів, отримані у школі. Спрямований на оволодіння підлітками навичками усного та письмового спілкування іноземною мовою, поглиблює знання та вміння функціонально використовувати граматичні структури, розширює словниковий запас.


Індивідуальні групи

Групи індивідуального навчання складаються з 1-3-5 чоловік.
Строк занять, частотність, програма та рівень, який необхідно досягнути, обговорюється індивідуально з потенційними замовниками. 

Групи денної форми навчання

Час навчання варіюється з 9 до 20. пропонується програма Базовий курс 1, Базовий курс 2.

Виїзні / корпоративні групи

2 рази на тиждень:
 • 4 години
 • 3 години
 • 2 години
Формування програми та встановлення рівнів, які необхідно досягти, проводиться на основі потреб замовника. 

Розмовні групи

(2р. по 2г.)
Заняття в цих групах допоможуть вам вільніше спілкуватися іноземною, поліпшити навички говоріння, зламати бар'єри для спілкування, і швидко влитися в природне середовище спілкування з іноземцями.
Ви зможете говорити, обговорювати, висловлювати свою думку, наприклад, по темах:
 • Я й моя сім'я;
 • Дім, де я мешкаю;
 • Дозвілля й робота;
 • Минуле, сьогодення й майбутнє;
 • Високі технології в сучасному житті;
 • Глобальні проблеми і їхній вирішення;
 • Реклама й PR;
 • Слава й удача;
 • Гроші й добродійність;
 • Свята й будні.
Теми складаються згідно інтересів слухачів.
Також ви зможете ознайомитися із сучасною іноземною літературою, поезією й вивчити відомі пісні-хіти мовою, що ви вивчаєте.
Заняття проходять у теплій обстановці, де кожний має можливість проявити себе, посперечатися, висловити свою точку зору, брати активну участь у різних рольових іграх і міні-спектаклях.

Консультативні групи

(2р. по 2г.)
Заняття в цих групах допоможуть вам, наприклад, засвоїти й повторити:
 • Часову систему англійського дієслова;
 • Використання модальних дієслів;
 • Узгодження часів;
 • Ступеня порівняння прикметників;
 • Пасивний стан;
 • Умовні речення;
 • Структуру форм утворення питальних речень.
Граматичні теми складаються за узгодженням зі слухачами.
Якщо ви почуваєте себе невпевненим і у вас є деякі проблеми, пов'язані з вивчення іноземної мови, приходьте до нас. Ми готові допомогти вам поліпшити ваші знання, використовуючи найсучасніші й ефективні методи в навчанні.

Підготовка до ЗНО

(2р. по 2г.)
Для тих, хто готується до здачі ЗНО з іноземної мови, висококваліфіковані викладачі забезпечують належний тренінг та поглиблюють знання з іноземної мови.

TOEFL, FCE, IELTS

(2р. по 2г.)
Підготовка до іспитів за міжнародними стандартами проходить згідно вимог до екзаменів за міжнародними стандартами.

Підготовка до екзамену в магістратуру

(2р. по 3г.)
Курс організується для слухачів, які будуть здавати іспит з іноземної мови при вступі до магістратури.

E-lessons

E-lessons - це модульний навчально-методичний комплекс. Модулі пропонують граматично-лексичний матеріал за рівнями:
 • Beginner - для тих, хто ніколи не вчив англійську
 • Elementary - для тих, хто вивчав мову давно в школі / інституті
 • Pre-Intermediate - для тих, хто хоче подолати мовний бар'єр
 • Intermediate - для тих, хто розвиває свої розмовні навички
 • Upper-Intermediate - для тих, хто прагне вільно володіти мовою
Онлайн уроки проходять у віртуальному середовищі IDroo, весь процес навчання відбувається з викладачем у віртуальному середовищі з використанням програми скайп (skype) та інтерактивної дошки IDroo, а домашнє завдання відсилається на перевірку електронною поштою.

Віртуальний клас і уроки англійської в класі

Основна особливість цієї програми навчання полягає в оптимальному поєднанні он-лайн уроків з реальними зустрічами студентів з викладачем в звичайному класі. Акцент в навчанні зроблено на розвиток комунікативних навичок. Але це аж ніяк не означає, що ми не приділяємо увагу граматиці, аудіюванню або читанню! Головна мета, яка досягається після закінчення навчання - це можливість застосовувати отримані знання в реальних життєвих ситуація. Ви зможете вільно спілкуватися з іноземцями на відпочинку або з діловими партнерами на бізнес-зустрічі, отримати підвищення на роботі завдяки знанням іноземної мови або додати суттєву перевагу до свого резюме відмітивши в ньому вільне володіння англійською мовою!

Навчання проводиться в групах або індивідуально в рамках "Базового курсу". В групі до 4 студентів заняття проходять в режимі он-лайн конференції двічі на тиждень по 1 астрономічній годині. Заняття в класі проходить в групі чисельністю до 8 студентів. При необхідності наші методисти можуть розробити для вас персональний курс будь-якої складності та тематики.

Таким чином, формула успішної модульної програми навчання складається:
 • 2 (60 хвилин) + 1 (90 хвилин) + міні-іспит (30 хвилин) = 4 астрономічних години щотижня.
Кожен курс складається з 16 модулів і триває 4 місяці.

Міні-іспит – це он-лайн тест який студенти проходять по завершенню модуля, він має за мету перевірити якість отриманих начальних послуг і є також засобом перевірки прогресу студентів в кредитно-модульні системі навчання.

Особливості процесу навчання онлайн (blended learning)

Для найкращої ефективності навчання ми використовуємо технологію "Е-lessons". ЇЇ переваги:
 • інтерактивність. Зображення підручника проектується на ваш екран монітора і з ним можна працювати інтерактивно, тобто те що робить викладач чи студент видимо для всіх учасників процесу навчання.
 • економія коштів. Студент може придбати ті навчально-методичні модулі, які йому потрібні, щоб заповнити прогалини в знаннях.
 • економія часу. Технологія e-lessons дозволяє займатися вдома в зручний час, при цьому ви не витрачаєте час на дорогу.
 • стандартний сертифікат державного зразка. По завершенню навчання на наших он-лайн курсах ви маєте можливість отримати сертифікат стандартного зразку. При цьому вам не потрібно проходити всі модулі, але лише ті, де ваша успішність є нижчою за допустиму. Міні-іспити по кожному модулю є запорукою вашого прогресу і підставою для отримання диплому.
 • 24/7 підтримка студентів. На сторінках нашого блогу ми цілодобово на зв’язку, щоб відповісти на ваші питання. Ми підбираємо цікавий аудіо-відео контент і розміщуємо його безкоштовно для Вас, як доповнення до основного курсу.
 • наші викладачі. Одним з самим головних чинників у процесі вивчення мови є сам викладач. Наші викладачі отримали інноваційну освіту в галузі сучасних технологій в викладанні англійської мови і досконало володіють методикою E-lessons. Наш колектив складається з українсько-англомовних фахівців. При цьому варто відзначити той факт, що наші викладачі - це сертифіковані спеціалісти, які мають не абиякий досвід і кваліфікацію спеціаліста чи науковий ступінь магістра. Заняття англійською з нашими професіоналами дозволить вам зануритися в англомовне середовище, і у такий спосіб подолати мовний бар'єр та поліпшити свої розмовні навички!
 • Гнучка цінова політика. Студент навчається в групі і оплачує за курс в залежності від вибраного формату групи: чим більше студентів тим менше оплата в місяць.
 • авторське право збережено. Технологія проекції підручника на екрані студента дозволяє не порушувати авторське право.

Форми навчання

Заняття на онлайн курсах проводяться в індивідуальному і груповому форматах. При індивідуальних заняттях вся увага викладача акцентується на одному учня. Така форма навчання є оптимальною для досягнення результату в найкоротшій терміни. Однак, навчання в групі також має свої плюси - в першу чергу, це можливість соціального спілкування. Ми твердо впевнені, що для максимально продуктивного вивчення англійської групи повинні бути малокомплектними, тому у нас це – 4 для он-лайн уроків і не більше 8 осіб в класі.

Переваги онлайн навчання

Головною перевагою онлайн курсів з англійської є економія часу. З нами вам більше не доведеться витрачати масу часу по дорозі на курси! Для того, щоб вивчати англійську онлайн необхідний комп'ютер, мікрофон і програми: скайп (skype) і IDroo . Користування цими програмами є безкоштовним. Навіть якщо у вас виникнуть будь-які труднощі, ви завжди можете звернутися до нас за технічною підтримкою.

Технічна сторона навчання

Почніть вчити англійську онлайн прямо зараз:
1. Зареєструйтесь (по телефону (044) 234-0042 або на сайті)
2. Пройдіть тестування і співбесіду
3. Виберіть модулі або курс відповідного рівня

Кожен рівень включає в себе 64 годин занять і розрахований на освоєння за 4 місяці. Рівень складається з модулів, по закінченню кожного модуля проводиться тестування і усний міні-іспит. Курс заснований на інтерактивному методі вивчення англійської і включає в себе велику кількість аудіо та відео матеріалів, записаних носіями мови. Подивитися приклад вправ та мультимедійних матеріалів можна в рамках ознайомчого уроку. Перед замовленням курсу варто пройти безкоштовний ознайомчий урок.
                                                                        ***
Викладання на наших курсах, в залежності від обраної Вами форми навчання, ведеться з використання підручників:
 • The New Cutting Edge
 • Speak Out
 • The New Cambridge English Course
 • Business Intelligence
 • Market Leader
 • Headway
 • Matters
 • Business Opportunities
 • Reward
 • Challenge
 • Success
 • Enterprise
 • Total English
 • English Together
 • New Interchange
 • Cambridge English for Schools
 • Business Class
 • Chatterbox
 • Mission

В програму входить читання літератури з аудіо-прослуховувателя.
Всім групам надаються сучасна технічна база, ауди\відео матеріали і, звичайно, кваліфіковані викладачі. Приходьте, і Ви переконаєтесь, що вивчати мови можна з великим задоволенням.

                                                                    *****
 • Пропонуються гнучкі дисконтні програми кожного семестру.
 • На всіх запропонованих курсах для вступу на старші семестри проводиться безкоштовне тестування.
 • Після кожного семестру можливо отримання сертифікату того рівня, на якому слухач припиняє заняття (А1, А2, В1, В2). Для цього необхідно скласти відповідний екзамен.
 • Пропонуються також базові курси з елементами бізнесу та виключно бізнес-курси
 • Пропонується організація корпоративних груп (на території замовника).


A1
– елементарний користувач (інтродуктивний або "відкриття"):
Може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Може відрекомендуватись або представити когось та може запитувати та відповідати на запитання про деталі особистого життя, наприклад, де він/вона живе; про людей, яких він/вона знає; про речі, які він/вона має. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

А2 – елементарний користувач (середній або рівень виживання):
Може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, а також елементарні речення, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватися у простих і звичайних ситуаціях, де необхідний простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами вигляд його/її оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

В1 – незалежний користувач (рубіжний рівень):
Може розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, при навчанні, під час дозвілля, тощо. Може вирішити більшість питань під час перебування або подорожі у країні, мова якої вивчається. Може просто і зв’язно висловитися на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії та амбіції, навести стислі пояснення і докази щодо точок зору та планів.

В2 – незалежний користувач (просунутий рівень):
Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну теми, у тому числі й технічні (спеціалізовані) дискусії за своїм фахом. Може нормально спілкуватися з носіями мови з таким ступенем швидкості та спонтанності, який не завдає труднощів жодній з сторін. Може чітко, детально висловлюватись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.

*** Рівні володіння мовою (А1, А2, В1, В2). згідно документу "Загальноєвропейські Рекомендації з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання". (Київ, Ленвіт, 2003, стор.24)


Центри навчання:

 • Ст. метро "Університет" (вул. М.Коцюбинського, 12-Б, шк. № 135, тел. 234-00-42, тел. 538-13-92)
 • Ст. метро "Хрещатик" (вул. Ольгінська, 2/4, шк. № 94 тел. 451-61-82)
 • масив Теремки - 1 (проспект Академіка Глушкова,6, фізико-математичний ліцей)
 • Ст. метро "Оболонь" (вул. Приозерна, 6, д/с № 685, тел. 538-13-92)