АнглiйськаАнглiйська

Висока якість навчання, що поєднує в собі академізм та новітні досягнення сучасної методики, гарантує Вам ґрунтовні знання та вміння вільно володіти англійською мовою на рівні В1 та В2. Різноманіття методик робить заняття з англійської цікавими інформативними та навчальними. Вам у нас сподобається.

НімецькаНімецька

Наші викладачі мають великий та різноплановий досвід у викладанні німецької мови. Стажування викладачів в Німеччині дозволяє їм бути на гребні сучасних досягнень методики.Ви зможете спонтанно спілкуватися німецькою на широке коло тем та вільно висловлювати свої думки.

IспанськаIспанська

Навчання іспанській мові проходить у вільній невимушеній атмосфері. Наші викладачі стають Вашими друзями та помічниками. Вони навчать Вас вільно обмінюватися інформацією іспанською, взаємодіяти з людьми у різних іншомовних ситуаціях.

ІталійськаІталійська

Італійська мова яскрава жвава та мелодійна. Пропонуємо Вам такий же яскравий та жвавий курс італійської. Ви беззаперечно навчитесь говорити, слухати, читати та писати цією мелодійною мовою.

ФранцузькаФранцузька

Ми пропонуємо цікаву подорож у світ французької мови та культури. Гарантуємо якість за доступними цінами. Володіння французькою принесе Вам велике задоволення.

ПольськаПольська

Вивчення слов’янської мови йде легше ніж вивчення інших мов. Досвідчені професійні викладачі лише за 1 рік навчать Вас спілкуватися польською мовою та відкриють дорогу до навчання, роботи та подорожей у Польщі.